Biblioteczka

Polskiego Stowarzyszenia Go

Nowa Książka

Strategic Concepts of Go

Witamy w Biblioteczce Goistycznej

Naszym celem jest przyczynienie się do podniesienia poziomu gry polskich goistów poprzez udostępnianie im książek i materiałów szkoleniowych z zasobów Stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że nasz serwis zaspokoi potrzeby graczy, którzy chcą studiować go, a mają ograniczony dostęp do książek.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych zbiorów obejrzyj dostępne książki, przeczytaj reguły wypożyczania i skontatkuj się, by coś wypożyczyć.

Do czego może Ci się przydać biblioteka?

Do poznania lub utrwalenia podstawowej wiedzy i umiejętności ("Tesuji", "Life and Death", problemy). Do zyskania przewagi nad przeciwnikami poprzez intensywny trening yose -- decydujacej fazy gry ("Endgame"). Do szlifowania zarówno techniki jak i strategii poprzez samodzielne studiowanie (skomentowanych) partii silnych graczy ("Go World", roczniki). Do zyskania nowej perspektywy na użyteczność go i uczenie poczatkujących ("Go Jako Komunikacja").

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i ulepszania naszej wspólnej biblioteczki. Są to m.in.: Kamil Konieczny,Włodzimierz Dobosiewicz i Wojtek Wieczorek (dar ksiązki), Kamil Konieczny, Tomasz Ślązok i Kamil Chwedyna (szczegolowe informacje o wybranych ksiazkach)